Kierownik ds. Rozwoju Dystrybucji Ubezpieczeń Majątkowych

Ergo Hestia

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
  • Aplikuj teraz
Twój zakres obowiązków:
  • zbudowanie swojego regionu poprzez pozyskanie do współpracy agentów ubezpieczeniowych (region działania: woj. mazowieckie i podlaskie),
  • skuteczne wdrażanie nowych partnerów będących pod opieką kierownika oraz ich bieżące wsparcie w okresie pierwszych 12 miesięcy współpracy,
  • odpowiedzialność za realizację planu rekrutacji oraz planu sprzedaży,
  • dbanie o jakość i rozwój portfela ubezpieczeń współpracujących partnerów,
  • weryfikacja potrzeb szkoleniowych Agentów i dopasowanie programów rozwojowych do efektywnego wdrożenia,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji w wyznaczonym regionie Polski,
  • współtworzenie rozwiązań i procesów w ramach dystrybucji,
  • rekomendowanie usprawnień w procesach związanych z rekrutacja partnerów i budowaniem dostępności ofert ERGO Hestii,
  • ścisła współpraca z pracownikami pozostałych biur Spółki.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość rynku ubezpieczeń, zwłaszcza w obszarze kanału agencyjnego,
  • doświadczenie w obszarze pozyskiwania do współpracy agentów ubezpieczeniowych,
  • dynamika w działaniu, wysoka orientacja na wynik i konsekwencja w realizacji powierzonych celów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz współpracy z partnerami biznesowymi,
  • umiejętności analityczne pozwalające na samodzielne przeprowadzanie analiz i proponowanie działań korygujących,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
To oferujemy:
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • pracę w systemie zadaniowym,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów, w tym samochód służbowy,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • pakiet benefitów.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".

Ergo Hestia