Sprzedawca - DEICHMANN

Deichmann

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Niepełny etat
  • 23 dni temu
Miejsce pracy: Świnoujście, ul. Dąbrowskiego 5ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa klientów
  • wykonywanie prac towarowych i porządkowych
  • obsługa kasy
WYMAGANIA:
  • pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników
  • wysokie poczucie obowiązku
  • chęć do pracy i zdobywania nowych umejętności
  • gotowość do pracy w niepełnym wymiarze godzin
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • elastyczny grafik
  • przyjazny klimat
  • wsparcie i szkolenia
  • szansę na awans
  • pracę na lata

Aplikuj.pl