Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym

Agencja pracy Jobmangroup

  • Biała Podlaska, lubelskie
  • 33,00 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym - oferta pracy tymczasowej.OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:wykładanie towaru na hali sprzedaży
układanie asortymentu
skręcanie półek
prace porządkowe
przygotowywanie nowych ekspozycji według odgórnych wytycznych
czynności, związane z przygotowaniem marketu do oficjalnego otwarcia
obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.WYMAGANIA:
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:jesteś gotowy/a do pracy w godzinach 8-18
jesteś dyspozycyjny od 22.04 do 24.05
potrafisz pracować w zespole
nie brakuje Ci chęci do pracyOFERUJEMY:umowę zlecenie
stawkę 33zł brutto/h wypłacaną w systemie tygodniowym
obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród
możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Lento