Pomocnik hotelowy

Manpower

  • Szczyrk, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Rozpoczynamy poszukiwania energicznych osób do wsparcia zespołu hotelowego na nadchodzący sezon!Zapraszamy do aplikowania na stanowiska:
  • Pokojowi/Pokojówki
  • Recepcjoniści
  • Kelnerzy
  • Barmani
  • Kucharze
  • Pomoc kuchenna
Zadania:
  • W zależności od stanowiska pomoc w obszarach: kuchnia, restauracja, recepcja, część noclegowa
Wymagania:
  • Komunikatywność, uprzejmość i pogoda ducha
  • Chęć do podjęcia pracy sezonowej - praca od zaraz
  • Dyspozycyjność
  • W zależności od stanowiska: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - mile widziane! Nie posiadasz doświadczenia? To świetna okazja zdobycia nowych kompetencji!
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie - z możliwością podjęcia długofalowej współpracy
  • Elastyczny grafik
  • Dobra atmosfera w pracy z pięknymi widokami
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy - wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas całego procesu
Czekamy na Wasze CV!
Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować po weekendzie majowym.Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower