Młodszy specjalista ds. wsparcia IT z językiem francuskim

PARETTi

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Opis stanowiska
  • Obsługa połączeń telefonicznych, e-maili oraz czatów - praca z klientem francuskojęzycznym.
  • Tworzenie oraz zarządzanie zgłoszeniami związanymi z problemami technicznymi.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych, takich jak resetowanie haseł, konfiguracja połączeń VPN czy odnajdywanie adresów IP komputerów.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z drukarkami, w tym troubleshooting i konfiguracja.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.
Wymagania stanowiska
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pierwszych kroków w obszarze IT
  • Nastawienie na realizację celów
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Zdolność do efektywnej komunikacji z klientem i współpracy w zespole
  • Mile widziane: Podstawowe umiejętności informatyczne (produkty Microsoft, Internet, urządzenia sprzętowe itp.) lub umysł zorientowany technicznie
Oferujemy
  • Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Praca na pełny etat
  • Praca w modelu hybrydowym - 30% pracy w ciągu miesiąca w biurze
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Liczne i niestandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagających rozwój zawodowy i osobisty, Multisport Plus i wiele innych.
  • Pracę w branży przyszłości

Fachpraca