STARSZY INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0449
Obowiązki:Sprawowanie nadzoru inwestycyjnego nad realizacją robót budowlanych. Opracowywanie dokumentów związanych z nadzorowanymi robotami. Wykonywanie czynności nadzorczych dotyczących nadzoru inwestorskiego. Wyjazdy w teren.
godziny pracy 7-15Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa pakietu MSOffice
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: instalacje i sieci elektroenergetyczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: instalacje i sieci elektroenergetyczne
Pozostałe wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami lub wykonywaniu nadzoruinwestorskiego nad robotami w branży elektrycznej i teletechnicznej oraz co najmniej 3 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami branży niskoprądowej, związanymi z systemami ochrony sygnalizacyjno-alarmowymi. Przynależnośćdo właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzona zaświadczeniem wydanym przez tę izbę z określeniem terminu ważności. umiejętność opracowywania kosztorysów inwestorskich.
Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjn: CV ,List motywacyjny oraz uprawnienia budowlane.Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć klauzulę o treści" Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym".Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca