ASYSTENT LEKARZA WETERYNARII

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sulęcin, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0113
Obowiązki:Asysta lekarzowi weterynarii podczas wizyt i zabiegów, obsługa recepcji, opieka nad pacjentami szpitalnymi, pomoc przy wykonywaniu badań laboratoryjnych. Praca pn-pt. w godz. 9:00-16:00 lub 12:00-19:00. W sob. 10:00-13:00. Wymagane wykształcenie min. średnie.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
Miejsce pracy: Stefana Żeromskiego 73/A2, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: SkierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca