(PS) Sprzedawca

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

  • Dębno, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
(PS) SprzedawcaTwój zakres obowiązków
  • obsługa gości,
  • zbieranie zamówień,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • przygotowywanie różnego rodzaju kaw,
  • prace porządkowe.
Nasze wymagania
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w przedziale godzin. 04:30-22:30,
  • dyspozycyjność do pracy w wybrane weekendy,
  • mile widziana książeczka sanepidu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
To oferujemy
  • umowę zlecenie na cały etat,
  • realną możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • system szkoleń stanowiskowych i opieka Koordynatora.

Gowork