Redaktor prowadzący (Wydawnictwo Pascal)

Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Stanowisko: redaktor prowadzącyMiejsce pracy: Bielsko–Biała, praca stacjonarnaWydawnictwo Pascal poszukuje osoby na stanowisko redaktora prowadzącego do redakcji przewodnikowej.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: pascal@pascal.pl__Prosimy o umieszczenie na wszystkich dokumentach następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współpraca z autorami, redaktorami, korektorami, grafikami i innymi uczestnikami procesu wydawniczego,
  • kreowanie pomysłów wydawniczych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • analiza trendów rynkowych,
  • selekcja propozycji wydawniczych,
  • prowadzenie negocjacji z autorami.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,
  • doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów.
Mile widziane:
  • orientacja w tematyce książek i przewodników turystycznych,
  • doświadczenie na stanowisku redaktora prowadzącego.
OFERUJEMY:Oferujemy:
  • interesującą, kreatywną pracę pełną wyzwań,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Benefity:
  • dopłata do prywatnej opieki medycznej,
  • kawa / herbata,
  • brak dress code’u,
  • zniżki na firmowe produkty,
  • parking dla pracowników.

Aplikuj.pl

Podobne oferty pracy

  • Redaktor prowadzący

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Pracodawca: Wydawnictwo Pascal Sp. z o. o. Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała Treść oferty pracy: Stanowisko: redaktor prowadzący Miejsce pracy: Bielsko–Biała, praca s…
    • 19 dni temu
    • Aplikuj teraz
  • Architekt Prowadzący

    Murapol Architects Drive

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Poszukujemy: Architekt Prowadzący Miejsce pracy: Bielsko-Biała Twój zakres obowiązków: Opracowywanie strategii projektowych dla inwestycji wielomieszkaniowych Opracowywani…
    • 16 dni temu
  • Architekt Prowadzący

    Murapol Architects Drive

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Twój zakres obowiązków: Opracowywanie strategii projektowych dla inwestycji wielomieszkaniowych Opracowywanie projektów wnętrz Samodzielne przygotowywanie wizualizacji …
    • 9 dni temu