Operator produkcji

Adecco

  • Nysa, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2019 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
OP/OPL/04/24/DSZadania:
  • Proste prace manualne przy szyciu lub tapicerowaniu elementów do wnętrz samochodów
  • Obsługa maszyn i robotów produkcyjnych (np. maszyny do szycia lub prasy)
Wymagania:
  • Chęć zdobycia nowych umiejętności (oferujemy kompleksowe przeszkolenie w zawodzie)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Precyzja, zmysł estetyczny
Dla naszego Klienta, producenta wnętrz samochodów premium, szukamy kandydatów na stanowisko:Operator Produkcji - Szwaczka/TapicerOferujemy:
  • pełne szkolenie,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem.
Nie czekaj - aplikuj! Jeśli masz pytania - zadzwoń: 723 190 295/695 740 078

Jobdesk.pl