Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

IDES Consultants

  • Łódź, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Miejsce pracy: ŁódźZadania / obowiązki:
  • Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn
  • Przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom
  • Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania oraz przepisami bhp
  • ​Ręczne prace przy załadunku i rozładunku kontenera
  • Nadzór nad wózkami widłowymi
  • Odpowiedzialność za przemieszczanie produktów w magazynie
  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów przychodzących i wychodzących z magazynu
Dbanie o terminowy i efektywny przepływ dokumentacji magazynowej
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac manualnych
  • Uprawnienia SEP
  • Praktyczna znajomość obsługi wózka widłowego - uprawnienia na wózki UDT
  • Umiejętność wymiany buli gazowej
  • Otwartość na naukę i różnorodność wykonywanych prac ​
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do szkoleń i wakacji
  • Paczki na święta