Wsparcie produkcji | bez doświadczenia

QSense

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • 28,00 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Dołącz do drużyny QSense i rozpocznij swoją przygodę z branżą Automotive! Poszukujemy pracowników produkcji, którzy dołączą do naszego zespołu i wesprą nas w realizacji procesu u jednego z naszych klientów w Oleśnicy.Oferujemy:
  • stawkę brutto 28 zł/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych ok. 5 zł na godzinę
  • pracę w systemie trzyzmianowym – od poniedziałku do piątku
  • kartę Multisport, opiekę medyczną Luxmed
  • możliwość skorzystania z dojazdów pracowniczych z Twardogóry, Sycowa i Namysłowa (oraz miejscowości na trasie)
Zakres obowiązków:
  • wsparcie linii produkcyjnej – montaż części samochodowych
Wymagamy jedynie znajomości języka polskiego, umożliwiającej swobodną komunikację i czytanie instrukcji.Praca trzyzmianowa, od poniedziałku do piątku.Zadzwoń do nas lub aplikuj bezpośrednio przez ogłoszenie – oddzwonimy i umówimy się na rozmowę rekrutacyjną, na której opowiemy więcej o oferowanym stanowisku :)

Lento