KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. B

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1401
Obowiązki:Przewóz towarów na terenie danego krajuWymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • prawo jazdy kategoria - B
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 2/4, 35-016 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca