SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Niemodlin, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0723
Obowiązki:Księgowanie dokumentów w PKPiR i Rejestrach VAT -obliczanie zobowiązań podatkowych, sporządzanie wymaganych deklaracji,
-naliczanie wynagrodzeń i ZUS,
-obsługa kadr,
-wystawianie faktur,
-prowadzenie kasy i rozrachunków z kontrahentami,
-obsługa banków. Praca w godz. 8-16.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość
Pozostałe wymagania:
  • Wymagany staż pracy-3 lata, wykształcenie średnie lub wyższe : rachunkowość, znajomość ustaw podatkowych,obsługa komputera z internetem i urządzeń biurowych
Miejsce pracy: Opolska 54, 49-100 Niemodlin, powiat: opolski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: kwestionariusz osobowy, CV.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca