KSIĘGOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1543
Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego
  • samodzielne prowadzenie KPiR klientów biura rachunkowego
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
  • analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych (uzgodnienia)
  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT i innych
  • Obsługa kadrowo-płacowa
Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • KADRY I PŁACE ORAZ OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK
  • OBSŁUGA PROGRAMU COMARCH OPTIMA
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Miejsce pracy: Tadeusza Boya-Żeleńskiego 17, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca