Staż w Dziale Personalnym

Danone

  • Opole, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Twój zakres obowiązków:
  • Koordynację procesów związanych z budowaniem wizerunku dobrego pracodawcy, onboardingu i rekrutacji;
  • Koordynację realizacji kalendarza szkoleń;
  • Realizację wybranych projektów HR zgodnie z zainteresowaniami i talentami;
  • Wsparcie HR Business Partnerów przy realizacji codziennych zadań;
  • Pomoc w tworzeniu prezentacji wizerunkowych w narzędziu CANVA;
  • Współudział w prowadzeniu social mediów i rozwijaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji
Nasze wymagania:
  • Student lub absolwent studiów wyższych;
  • Obsługa narzędzi Canva, power point;
  • Język angielski zaawansowany;
  • Nastawienie na rezultat, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność, nastawienie na pracę w zespole;
  • Pasja do tematów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi;
O nas:Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.To oferujemy:
  • Bezpieczne środowisko pracy;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;

Danone