AGENT CELNY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0446
Obowiązki:Przygotowywanie zgłoszeń celnych, deklaracji Intrastat
Godziny pracy 8-16Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Uprawnienia - Agent celny
Miejsce pracy: Składowa 5, 10-421 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca