Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

  • Opole, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta ds. sprzedaży.Oferujemy możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia.Jako student potrzebujesz:
  • pieniędzy na czesne (w przypadku trybu zaocznego), comiesięczne wydatki,
  • elastycznych godzin pracy,
  • realnych możliwości awansu zawodowego,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia,
  • regularnych wpływów na konto.
Mówisz i masz!
Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafikTwój zakres obowiązków:
  • telefoniczna obsługa klientów - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna,
  • badanie potrzeb klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach,
  • obsługa ruchu bieżącego strony internetowej pod kątem sprzedażowym.
Nasze wymagania:
  • dyspozycyjność w godz. 8:00-21:00 na poziomie min. 25 rbh od poniedziałku do piątku z elastycznym grafikiem - sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz,
  • sprawna obsługa komputera,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z klientami.
Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie 2x w miesiącu - stawka gwarantowana 27,70 zł brutto + premie uzależnione od wyników sprzedażowych,
  • elastyczny grafik, dzięki któremu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w młodym i zgranym zespole.
Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Kompleksowe pakiety wstępne przygotuje Cię do współpracy. Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.Zainteresowany/a? Aplikuj, to tylko kilka sekund!

Jobdesk.pl