SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0267
Obowiązki:sprzedawcaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: Piastowska 2A/1, 66-300 Międzyrzecz, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy kat. C)

    Bakoma

    Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do …
    • 9 dni temu
  • (PS) Sprzedawca / Ekspedientka

    SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

    (PS) Sprzedawca / Ekspedientka Twój zakres obowiązków przyjmowanie dostaw świeżego pieczywa i słodkości, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, prace porządkowe. Nasze…

    Bakoma