Rozpocznij Karierę w Branży Lotniczej: Poszukujemy Montera

Adecco

  • Mielec, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Rozpocznij Karierę w Branży Lotniczej: Poszukujemy MonteraNumer referencyjny: MPL/MLC/04/24/KKMiejsce pracy: MIELECNasz Klient to jeden z największych w Polsce producentów statków powietrznych, a także największy zakład produkcyjny poza granicami Stanów Zjednoczonych. Od wielu lat zakład projektuje, produkuje i serwisuje samoloty i śmigłowce na całym świecieOferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Naszym klientem,
  • Rozwój i budowanie kariery w branży lotniczej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie urlopu, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, dofinansowanie do posiłków i wiele innych),
  • Bogaty pakiet Benefitów (Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie grupowe oraz Multisport).
Zadania:
  • Nitowanie, wiercenie, montaż elementów lotniczych przy użyciu odpowiednich narzędzi;
  • Współpraca w zakresie prac montażowych z zespołem mechaników, awioników oraz elektromonterów;
  • Praca w oparciu o dokumentację techniczną (tzw. przewodnik i rysunek techniczny).
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane średnie techniczne/ zawodowe o kierunku technicznym) lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi takimi jak suwmiarka, mikrometr itp.;
  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Wysoka motywacja do pracy.

Adecco