Elektronik

OPTEL

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Chętnie rozszerzymy zespół o elektronika!Twój zakres obowiązków:
rozwijaniem istniejących oraz wdrażaniem nowych projektów elektroniki w zastosowaniu przemysłowym w obszarze NDE i NDT,projektowaniem systemów pomiarowych w oparciu o już istniejące rozwiązania stosowane w firmieoceną kosztów produkcji hardware'utestowaniem, obliczeniem oraz badaniem pod względem funkcjonalnym i zgodności z np. EMCwspółpracą w grupie projektowej.Nasze wymagania
minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktora w obszarze elektronikiumiejętność programowania mikrokontrolerów (miele widziane choć możemy przyuczyć)inicjatywa, samodzielności w działaniu, zaangażowanie,wysoko rozwinięte zdolności interpersonalnych i organizacyjneTo oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie i pracę dla liderów z branży automotive
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Wzajemny szacunek i poczucie współodpowiedzialności w codziennej pracy
  • Atmosferę nastawioną na współpracę i poszukiwanie rozwiązań
  • Środowisko w którym dostrzegamy człowieka za każdym projektem
Szeroką ofertę benefitów: np. multisport wpełni opłacany przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenia grupowe, dostęp do szkoleń, przyjazne miejsce pracy wyposażone wg. preferencji pracownika.Aplikuj jeśli chciałbyś tworzyć nowe produkty i technologie następnie wdrażać je do przemysłu!Proces rekrutacji:Etap 1. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, otrzymasz więcej informacji na temat firmy, a my zapytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania,Etap 2. w kolejnym etapie spotkasz się w naszym biurze lub online z kierownikiem grupy, która opowie o wszystkich zagadnieniach technicznych związanych ze stanowiskiem oraz zada kilka pytań,Etap 3. ostatnim etapem będzie rozmowa z osobami zaangażowanymi w projekt w którym będziesz uczestniczyć,Etap 4. na koniec otrzymasz od nas odpowiedź mailowo lub telefonicznie na temat wyniku rekrutacji.Możesz też wysłać swoje CV na maila: @ a my skontaktujemy się z Tobą.O nas
Optel - firma innowacyjna, założona w 1989 roku - to zespół inżynierów, pełnych zapału specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, których głównym celem jest tworzenie nowych, innowacyjnych produktów.Specjalizujemy się w technikach ultradźwiękowych i od lat jesteśmy uznanym ekspertem w tej dziedzinie. Swoim profesjonalnym i bardzo twórczym wkładem w tworzenie nowych technologii firma ugruntowała sobie silną pozycję sprawdzonego partnera.Optel oferuje szeroką gamę rozwiązań i technologii systemów kontroli ultradźwiękowej, które mają zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Od standardowych ultradźwiękowych systemów kontrolnych do projektowanych zaawansowanych ultradźwiękowych systemów pomiarowych na potrzeby naszych klientów. Podążamy za trendem Industry 4.0 w kierunku automatyzacji i wymiany danych w technologiach i procesach w branży produkcyjnej, w tym: IoT, IIoT, AI, a także inteligentnej produkcji i inteligentnych fabrykach.Istniejemy nieprzerwanie od 1989 roku - zaufało nam setki instytucji, przedsiębiorstw, instytutów oraz osób prywatnych często stając się naszym stałym partnerem, odbiorcą i użytkownikiem stworzonych przez nas produktów i rozwiązań. Niech nasze zrealizowane projekty i produkty świadczą za nas.

Lento