MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0394
Obowiązki:MONTAŻ INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH- PRACA W DELEGACJIWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
  • praca na wysokości
  • bezpieczeństwo i użytkowanie maszyn oraz oprzyrządowania
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący
Miejsce pracy: TOŁWIŃSKIEGO 14, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca