PRACOWNIK PRALNI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Drezdenko, lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0261
Obowiązki:- przyjmowanie odzieży do prania,
- sortowanie odzieży przeznaczonej do prania,
- pranie, prasowanie, maglowanie bielizny,
- pakowanie bielizny.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • planowanie i organizacja pracy
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
Miejsce pracy: SŁONECZNA 46, 66-530 Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca