DORADCA KLIENTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jarosław, podkarpackie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0572
Obowiązki:Profesjonalna obsługa klientów,pozyskiwanie nowych kontrahentów, obsługa posprzedażowa.
Praca na terenie powiatu jaroslawskiegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • umiejętność pracy z celami sprzedażowymi, znajomość technik sprzedaży
Zawód:
  • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 2)
Miejsce pracy: 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa agencyjnaWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca