Pracownik produkcji weźy specjalnych

L.M. Group

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we WrocławiuW związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 25182Zadania:
  • formowanie kształtu węży gumowych po poprzez naciąganie na metalowe formy;
  • przyklejanie oraz mocowanie dodatkowych elementów węży np. nyple (wętylki), sprężyny, obręcze, łączniki etc.);
  • weryfikacja zgodności z instrukcją / rysunkiem technicznym;
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego - mile widziane
  • Chęci do pracy w trybie 3-zmianowym.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.
Oferujemy:
  • Umowa o prace tymczasową.
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dodatek dzienny za pracę
  • Premia produkcyjna 2-4 zł brutto/h
  • 100 zł co miesiąc na automaty spożywcze.
  • Dofinansowanie do dojazdów.

Jobdesk.pl