SZEF KUCHNI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0218
Obowiązki:
  • Organizacja pracy, w tym pomocników kuchennych i kelnerów
  • Przygotowywanie poisiłków ku kuchni zbiorowej
  • Prowadzenie rejestru dostaw
  • Układanie jadłospisów i przedstawianie ich do akceptacji Kierownikowi Ośodka
  • Sporządzanie list zakupów z godnie z przygotowanym i zatwierdzonym
jadłospisem
  • Przygotowywanie posiłków dla gości zgodnie z ustalonymi standardami i nadzór
nad ich prezentacją
  • Zapewnienie jakości i estetyki serwowanych dań
  • Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie wydawanych potraw
Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 10, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca