KONTROLER JAKOŚCI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0153
Obowiązki:Opracowywanie, wdrażanie oraz nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości,
-kontrola jakości produktu końcowego oraz kontrola operacyjna na etapie wytwarzania,
-ścisła współpraca z innymi działaniami w celu zapewnienia odpowiednich standardów jakości produktu,
-analiza błędów oraz sporządzanie raportów z zakresu kontroli jakości,
kontrola jakościowa dostaw, kontrola jakościowo-ilościowa wysyłek.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziana znajomość wymagań systemu zapewnienia jakości ISO 9001:2015Znajomość zasad zarządzania jakością, odpowiedzialność, dokładność, sumienność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, doskonała organizacja pracy.Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku kontroler jakości.
Miejsce pracy: OLSZTYŃSKA 24, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca