Starszy Technik Mechanik (k/m/n)

Mars

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Job Description:Starszy Technik Mechanik (k/m/n)w Mars WrigleyLokalizacja: PoznańCelem stanowiska jest zapewnienie bezpiecznego i efektywnego przeprowadzania zaplanowanych i ustalonych w harmonogramach przeglądów urządzeń, systemów, linii produkcyjnych i infrastruktury technicznej fabryki.Poszukujemy kandydata, który posiada:
  • Znaczące doświadczenie na podobnym stanowisku (min.3 letnie)
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowane umiejętności w zakresie kompleksowego utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi maszyn oraz narzędzi warsztatowych (np. tokarka, spawarka)
  • Znajomość oprogramowania MS Office, systemów CMMS oraz oprogramowania do tworzenia schematów elektrycznych
Jakie będą Twoje główne obowiązki?
  • Organizowanie, realizacja i kierowanie wszystkimi czynnościami z zakresu utrzymania ruchu oraz planowanymi pracami w przydzielonym obszarze w celu osiągnięcia niezawodności działania urządzeń i bezpieczeństwa produkcji.
  • Raportowanie wszystkich wykonanych prac konserwacyjnych w systemie.
  • Realizacja działań związanych z poprawą niezawodności, strategią konserwacji urządzeń w celu poprawy ich niezawodności i zapobiegania awariom.
  • Zapewnienie skutecznej aktualizacji dokumentacji z zakresu utrzymania ruchu, w tym schematów, rysunków technicznych, list materiałowych, części zamiennych oraz instrukcji technicznych.
  • Pełnienie roli punktu eskalacji technicznej w ramch procesu eskalacji od zespołów zmianowych, prowadzenie analizy przyczyn źródłowych problemu zgłaszanych przez techników.
  • Kierowanie zespołami współpracowników działu i wykonawców zewnętrznych podczas prac z zakresu utrzymania ruchu.
  • Szkolenie zespołów produkcyjnych w zakresie wykonywania podstawowych czynności z zakresu utrzymania ruchu.
  • Przekazywanie uwag i opinii do projektów inżynieryjnych dotyczących przeglądów urządzeń, części zamiennych, szkoleń, planowanych harmonogramów z zakresu utrzymania ruchu, zgodnie z wytycznymi Inżynierów ds. Niezawodności.
  • Odpowiednio szybkie informowanie przełożonego o wszelkich zdarzeniach lub odstępstwach w zakresie bezpieczeństwa, jakości i bezpieczeństwa żywności.
  • Zarządzanie własnym bezpieczeństwem i bezpieczeństwem innych osób poprzez realizację zadań z zakresu utrzymania ruchu.
  • Proaktywne dbanie o uczestnictwo we wszystkich szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i wymaganych przez prawo.
  • Przestrzeganie standardów firmy Mars w odniesieniu do jakości i bezpieczeństwa żywności podczas wykonywania pracy.
Co zyskasz dołączając do Mars?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię biznesową, świąteczną
  • Jasny system podwyżkowy obejmujący wszystkich współpracowników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w ramach struktur firmy
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
  • ubezpieczenie na życie (składka ubezpieczenia podstawowego) finansowane przez firmę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku
  • Grafik ustalany z wyprzedzeniem
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy
  • Bonus finansowy za polecenie nowego pracownika w ramach Programu Poleceń Pracowniczych
Mars is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law. If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request. The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request.

Mars