PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0722
Obowiązki:- lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii instalacji budynków
- dokonywanie przeglądów pomieszczeń
- dbanie o stan techniczny urządzeń
- utrzymanie czystości i funkcjonalności terenu firmy
- pomoc w pracach warsztatowych
- dowóz i odbiór pojazdów samochodowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kategoria - B
  • Prace ogrodnicze (ogrodnik)
  • Podstawowa znajomość prac budowlanych, remontowych i wykańczania wnętrz
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Miejsce pracy: Cygana 4B, 45-131 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca