Programista .NET / C#

Ideo

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 10 dni temu
Pracując jako Programista .NET będziesz:
  • Tworzyć i rozwijać nowe funkcjonalności systemu,
  • Modyfikować istniejące funkcjonalności w celu ich ulepszenia oraz dostosowania do bieżących wymagań rynku,
  • Implementować integrację z różnymi systemami oraz partnerami handlowymi w celu zapewnienia płynności działania platformy,
  • Aktywnie współpracować z zespołem programistycznym oraz analitykami.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz bardzo dobrą znajomości C# oraz .NET Framework 4, .NET MVC, WebForms,
  • posiadasz praktyczną wiedzę na temat zagadnień programowania obiektowego,
  • masz roczne doświadczenie w budowaniu aplikacji w wyżej wymienionych technologiach,
  • znasz dobrze język zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL),
  • posiadasz praktyczną znajomość przeprowadzania code reveiw,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaangażowania,
  • wykazujesz naturalną chęć do wspierania członków zespołu,
  • mile widziane doświadczenie z rozwiązaniami w chmurze, Microsoft Azure, Docker, architektura mikroserwisowa.
Warto do nas dołączyć, bo:
  • zostaniesz członkiem interdyscyplinarnego zespołu odpowiedzialnego za rozwijanie kompleksowego systemu o szerokim zasięgu dla naszego klienta,
  • weźmiesz udział w zaawansowanym projekcie, który opiera się na dużej ilości danych i dostarcza stale nowych wyzwań,
  • otrzymasz możliwość korzystania z szeregu benefitów pracowniczych m.in. prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, biletów do kina, dofinansowania do zakupu sprzętu czy karty Multisport,
  • będziesz mógł rozwijać się w wielu dziedzinach zapewniamy m.in. certyfikację Microsoft, dostęp do popularnych platform branżowych, zajęcia j. angielskiego z lektorem,
  • oferujemy pracę w biurze w Rzeszowie, ale możesz również pracować w pełni zdalnie lub hybrydowo,
  • cenimy sobie przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez różnorakie formy integracji m.in. imprezy, wycieczki, spotkania.
  • gwarantujemy profesjonalnie przygotowany proces onboardingu oraz wsparcie opiekuna, jak i kolegów/koleżanek od pierwszego dnia pracy,
  • mamy duży prywatny parking dla pracowników firmy,
  • zachowujemy work/life balance.

Ideo

Podobne oferty pracy

  • Młodszy Programista .NET @ Talent Select Doradztwo Personalne

    Talent Select

    • Rzeszów, podkarpackie
    • 5 000-10 000 PLN miesięcznie
    Wymagania: Doświadczenie w programowaniu w C# .NET. i/lub .NET Core. Znajomość REST API, DevExpress, WinForms, GitHub, MS SQL/PostgreSQL. Umiejętność projektowania i implementacji …
    • 11 dni temu
  • Programista C# - systemy ERP @ Talent Select Doradztwo Personalne

    Talent Select

    • Rzeszów, podkarpackie
    • 5 000-10 000 PLN miesięcznie
    Wymagania: Minimum 1 roczne doświadczenie w programowaniu w C# .NET. i/lub .NET Core. Znajomość REST API, DevExpress, WinForms, GitHub, MS SQL/PostgreSQL. Umiejętność projektow…
    • 8 dni temu
  • Programista C# - systemy ERP

    Doradztwo Personalne Talent Select

    • Rzeszów, podkarpackie
    Opis Stanowiska: Chcesz być odpowiedzialny za rozwój modułów dodatkowych oraz ich integrację z systemem do zarządzania firmą. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała klucz…
    • 4 dni temu