PEDAGOG SPECJALNY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0896
Obowiązki:Diagnozowanie potrzeb edukacyjnych i rozwojowych dzieci, przyczyn niepowodzeń edukacyjnych i trudności w funkcjonowaniu dziecka, wspieranie nauczycieli i specjalistów w kontekście doboru metod i form pracy do indywidualnych potrzeb dziecka, udzielenie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z dzieckiem, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej rodzicom, nauczycielom, prowadzenie zajęć specjalistycznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Zawód:
  • Pedagog specjalny
Pozostałe wymagania:
  • diagnozowanie potrzeb edukacyjnych i rozwojowych, przyczyn niepowodzeń edukacyjnych i trudności w funkcjonowaniu dziecka;
Miejsce pracy: ELEKTRYCZNA 12, 20-349 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: skierowanieSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca