MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0582
Obowiązki:montowanie konstrukcjiWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Przemysłowa 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Elektryk- praca w delegacji

    Tincors

    • Ostróda, warmińsko-mazurskie
    Firma Tincors od wielu lat działa w branży przemysłowej. Projekty realizujemy na terenie całej Europy. Naszą specjalnością są kompleksowe realizacje, które obejmują demontaż, trans…
    • 12 dni temu
  • Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

    M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

    • Ostróda, warmińsko-mazurskie
    Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r. Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanych betonowych oraz produkcja i montaż kons…
    • 17 dni temu
  • Inżynier robót

    JWW Invest

    • Ostróda, warmińsko-mazurskie
    JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji…
    • 1 dzień temu