MONTER/KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Zamość, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0921
Obowiązki:- montaż i serwis instalacji oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
  • współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładność
  • obsługa elektronarzędzi
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 1] : Znajomość branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej[Inne] : Doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych
Miejsce pracy: Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca