PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0739
Obowiązki:Prace porządkowe na terenie MielcaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą 600425853 (KONTAKT TYLKO W GODZ. 8-14)Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca