MECHANIK - OFERTA W RAMACH DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY (NR 0844)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Janikowo, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0844
Obowiązki:naprawa samochodów, maszyn i urządzeńWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Miejsce pracy: Połczyńska 8, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: kontakt w sprawie oferty pracy osobiście, pod nr tel. 508 288 585 lub na maila: agpol5@wp.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.agpol.info.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca