Spedytor Krajowy

  • Gdynia, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
  • Aplikuj teraz
Omida Logistics to Polski Lider transportu drogowego w kraju i Europie od 2010 roku. Należymy do Grupy OMIDA, składającej
się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji
oraz każdej gałęzi transportu. Nasza struktura składa się z 20 oddziałów w całej Polsce i cały czas dynamicznie się rozwijamy,
otwierając nowe biura operacyjno - handlowe w kraju i zagranicą. Nieprzerwanie od 13 lat realizujemy strategię dynamicznego
rozwoju. Centrala Omida Logistics znajduje się w gdańskim ośrodku biznesowym - Olivia Business Centre. Mamy szereg
certyfikatów podkreślających jakość i wysokie standardy w obszarach transportu oraz obsługi klienta (ISO, IFS Logistic,
GMP+,CWB). Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród, tj. Diament Miesięcznika miesięcznika Forbes 2019 i 2023,
Gazele Biznesu, przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom, którą otrzymała w latach
2014, 2015, 2016 oraz 2018. W 2023 roku otrzymaliśmy Certyfikat Great Place To Work, przyznany na podstawie opinii Naszych
pracowników. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:
Spedytor Krajowy Omida LogisticsJeżeli chcesz:
 pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
 w marce cenionej przez Klientów i przewoźników,
 pracować w firmie, gdzie istnieje szacunek przełożonego, partnerskie relacje i rozwój,
 otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 dodatkowo uzyskać bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.Oczekujemy:
 doświadczenia na stanowisku Spedytora Krajowego,
 umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami,
 umiejętności współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
 znajomości języka angielskiego i prawa transportowego,
 umiejętności pozyskiwania klientów i zleceń transportowych.Zadania:
 organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych,
 pozyskiwanie nowych zleceń transportowych i klientów,
 dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie na adres hr@omida.plZapraszamy do aplikowania.Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z
04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida Logistics sp.zoo al.GrunwaldzkaC 472,
80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6
ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. -
ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe
przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą
wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty
przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich
sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w
oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową
uczestnictwa w procesie rekrutacji.Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L
119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Fachpraca