PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nowa Dęba, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0421
Obowiązki:przygotowywanie posiłków typu fast food,
przyjmowanie i realizacja zamówieńWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa kas fiskalnych
  • prawo jazdy kat B
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane doświadczenie, komunikatywność
Miejsce pracy: Jana Pawła II 4, 39-460 Nowa Dęba, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cv, skierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca