Młodszy Specjalista ds. HR (K/M) - staż

Amiblu Poland

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
  • Aplikuj teraz
Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób.Miejsce pracy (miasto) / Location Dąbrowa GórniczaLink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • Wykształcenie wyższe lub student/ studentka ostatniego roku, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel;
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy przy kilku projektach jednocześnie.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (lub staże, praktyki) - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej zgodnej z celami strategicznymi firmy;
  • Prowadzenie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, procedury zatrudniania
(ONboarding), wdrażania pracowników oraz procedury zwalniania (OFFboarding);
  • Wsparcie różnorodnych działań HR oraz procesów EB;
  • Realizowanie polityki szkoleniowej;
  • Współpraca z dostawcami usług HR m.in. agencjami pracy, portalami rekrutacyjnymi,
firmami szkoleniowymi;
  • Administrowanie i rozliczanie świadczeń pracowniczych oraz benefitów;
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących działań HR.
Oferujemy / Job Benefits
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy oparty na celach;
  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie współpracowników;
  • Dodatkowy, płatny dzień wolny - Święto Pracownika Amiblu;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet socjalny;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Kafeteria benefitów z możliwością zakupu karty sportowej MultiSport;

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach