LABORANT

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0334
Obowiązki:analizy chemiczne tytoniu, raportowanie wyników
docelowo kierowanie laboratoriumWymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • znajomość programu EXCEL
  • prowadzenie analiz chemicznych
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemiczny
Zawód:
  • Laborant chemiczny
Miejsce pracy: Przemysłowa 20, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: skierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca