PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. FOTOWOLTAIKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0936
Obowiązki:Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi klientami firmy. Przygotowywanie pełnej oferty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wykonywanie audytów instalacji fotowoltaicznych. Doradztwo w zakresie oferowanych produktów. Prezentacja produktów w siedzibie firmy lub u klienta.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Samodzielność, elastyczność
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Pracowitość i uczciwość.
  • wysoka kultura osobista
  • własna inicjatywa, operatywność
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, inne
Pozostałe wymagania:
  • Wymagania; Czynne prawo jazdy kat. B Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana branża OZE). Gotowość do odbywania podróży służbowych w regionie.
Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca