PILARZ, PRACOWNIK PRODUKCJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0235
Obowiązki:obsługa pilarki spalinowej, cięcie drewnaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 1] : obsługa pilarki spalinowej, cięcie drewna[Inne] : możliwość zakwaterowania
Miejsce pracy: Chrząstowo 13, 72-400 Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca