Net Developer

EAGERDEVS

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
  • Aplikuj teraz
Poszukujemy doświadczonego Senior .NET Developera dołączającego do naszego zespołu!Wymagania:
  • Tytuł magistra informatyki, inżynierii lub pokrewnego kierunku.
  • Minimum 4 lata praktycznego doświadczenia z .NET Frameworks i C#.
  • Solidne zrozumienie zasad Clean Architecture.
  • Znajomość CSHTML, Javascript, AngularJs, Ajax i CSS.
  • Udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu i utrzymaniu interfejsów API typu REST.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z bazami danych SQL.
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach chmurowych.
  • Doskonała komunikacja w języku angielskim, zarówno pisemna, jak i ustna.
Obowiązki:
  • Projektowanie, rozwijanie, testowanie i wdrażanie wysokiej jakości oprogramowania, wykorzystując doświadczenie z .NET Frameworks i C#.
  • Ulepszanie i optymalizacja istniejących aplikacji, korzystając z .NET Core.
  • Stosowanie zasad Clean Architecture dla skalowalnego, łatwego w utrzymaniu i wydajnego kodu.
  • Tworzenie responsywnych i przyjaznych użytkownikom aplikacji internetowych, pracując z CSHTML, Javascript, AngularJs, Ajax i CSS.
  • Opracowywanie i utrzymanie bezproblemowych integracji między komponentami naszych rozwiązań, tworząc RESTful APIs.
  • Projektowanie, wdrażanie i optymalizowanie rozwiązań bazodanowych i aplikacji na platformach chmurowych
  • Tworzenie i utrzymanie kompleksowej dokumentacji związanej z procesem rozwoju, interfejsami API i architekturą.

EAGERDEVS