SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0227
Obowiązki:Obsługa klienta w sklepie spożywczymWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 35, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: PIERWSZY KONTAKT TELEFONICZNYSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Sprzedawca CCC Aleksandrów Kujawski

    CCC

    • Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
    Sprzedawca CCC Aleksandrów Kujawski 10969 Obowiązki Poznasz wszystkie procesy, które wspierają naszych klientów w dokonywaniu trafnych wyborów zakupowych. Będziesz mieć moż…
    • 20 dni temu
  • Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

    Stokrotka

    • Lubanie, kujawsko-pomorskie
    Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ 4217913 Obowiązki Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jak…
    • 24 dni temu