Kasjer - sprzedawca

Pepco

  • Celestynów, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od ponad 15 lat. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.Polubisz swoją pracę, ponieważ gwarantujemy Ci:Adres sklepu: Celestynów, Obrońców Pokoju 3
  • umowę o pracę (0,5 etatu)
  • korzystne wynagrodzenie na czas
  • premia za sprzedaż
  • rabat pracowniczy do 25%
  • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • wsparcie przyjaznego zespołu.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • profesjonalna obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • rozładunek dostaw
  • ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy
Jeżeli masz:
  • wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile widziane)
  • lubisz pracować z ludźmi
Dołącz do zespołu PEPCO!

Pepco

Podobne oferty pracy

  • Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

    Stokrotka

    • Otwock, mazowieckie
    Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ 4217910 Obowiązki Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jak…
    • 21 dni temu
  • Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

    Stokrotka

    • Otwock, mazowieckie
    Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ 4217795 Obowiązki Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jak…
    • 21 dni temu
  • Kasjer/sprzedawca w sklepie spożywczym

    FallWork

    • Otwock, mazowieckie
    • 28,70 PLN za godzinę
    Opis stanowiska: Miła i profesjonalna obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego Wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję Wymagania: Orzeczenie do celów…
    • 27 dni temu