mobilny technik serwisu

Randstad

  • wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Stała praca dla mobilnego technika serwisu!Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu napraw urządzeń chłodniczych?Jeśli praca w jednym miejscu już Cię znudziła i marzysz o mobilnym stanowisku - ta praca jest właśnie dla Ciebie!Lokalizacja: praca mobilna (woj. Wielkopolskie)mobilny technik serwisu Nr ref.: 150/4/2024/PM/jobs.pl Poznań (wielkopolskie)Oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • premie kwartalne
  • miesięczne bonusy za wsparcie sprzedaży
  • pracę w systemie 1-zmianowym + możliwość nadgodzin
  • samochód służbowy, również do użytku w celach prywatnych
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wczasy pod gruszą)
Zadania
  • uruchamianie i serwisowanie urządzeń chłodniczych
  • diagnoza i naprawa urządzeń i systemów na terenie firmy klienta
  • modernizacje urządzeń
Oczekujemy
  • doświadczenia w serwisie urządzeń chłodniczych (chillery, rooftopy)
  • wykształcenia min. technicznego
  • posiadania uprawnień na F-gazy oraz prawa jazdy kat. B
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i ukierunkowania na potrzeby klienta
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl