Manager Sklepu- branża modowa

LeasingTeam

  • Łódź, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie sklepami na terenie całej Polski wspólnie ze Store Managerem
  • Ponoszenie odpowiedzialności za powierzone projekty
  • Zastępowanie Managerów podczas ich nieobecności
  • Analizowanie wyników
  • Obserwowanie rynku oraz aktualnie panujących trendów
  • Wprowadzanie działań mających na celu umocnienie marki
Oczekiwania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w pracy z handlem detalicznym
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do zmian
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania- relokacja
  • Mile widziane: ukończone studia z zakresu zarządzania
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na pełen etat w trybie zmianowym
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki pracownicze na cały asortyment
  • onboarding i szkolenia zapewniające rozwój zawodowy i osobisty
  • dofinansowanie do wypoczynku i karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy

LeasingTeam