Pracownik Produkcji

LeasingTeam

  • Kozienice, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Zakres obowiązków:PRACA W WARSZAWIE
  • składanie kasetek pod kosmetyki,
  • oklejanie półek,
  • montaż szaf reklamowych,
  • klejenie naklejek,
  • paletyzacja,
  • pakowanie produktu w kartony zbiorcze,
  • utrzymanie porządku,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy.
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawka godzinowa 27,70 brutto / h,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 06:00- 14:00,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zorganizowany transport od miejsca zamieszkania Radom, Kozienice, Białobrzegi, Warka ,Pionki.

LeasingTeam