PROWADZĄCY POJAZDY KOLEJOWE W OBRĘBIE BOCZNICY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0397
Obowiązki:Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej i na terenie bocznicy kolejowej.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • zasadnicze branżowe, techniczne
Pozostałe wymagania:
  • Osoba do przyuczenia lub z doświadczeniem.Uprawnienia prowadzącego pojazdy kolejowe.
Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca