Pracownik produkcji // 6.300 zł

Gi Group

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 5 700-6 300 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-26Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracęMiejsce pracy: Nowa Wieś WrocławskaBezpłatny transport pracowniczy z: Wrocławia, Wałbrzycha, Świdnicy, Smolca, Strzelina, Sobótki, Dzierżeniowa, Łagiewnik, Ząbkowic Śląskich, Strzegomia, Ziębic i wiele innych miejscowościOferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 5.700 do 6.300 zł brutto, zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności (podstawa + premia)
  • Podwyżkę wynagrodzenia raz w roku
  • Pracę w systemie 4- brygadowym (dwa dni dniówki, dwa dni nocki, 3 dni wolne, praca po 12h)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i wielu innych miejscowości
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt
  • Możliwość uzyskania na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn
  • Kontrola jakości
  • Praca z systemem SAP
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4- brygadowym (2 dni dniówki, 2 dni nocki, 3 dni wolne, praca po 12h)
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12447

Gi Group