MŁODSZY KUCHARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mierzęcin, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0244
Obowiązki:wykonywanie poleceń szefa kuchni
dbanie o odpowiednią estetykę przyrządzanych dań
właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi
współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni
pilnowanie świeżości używanych produktówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 1] : doświadczenie na podobnym stanowisku - 3 lata
Miejsce pracy: 66-520 Mierzęcin 1, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.palacmierzecin.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca